Перспективи посіву для «Динамо» в кваліфікації Ліги чемпіонів

Динамо Київ 12 Травня, 14:30 550
Перспективи посіву для «Динамо» в кваліфікації Ліги чемпіонів
​Найбільш цікаві для нас розклади в чемпіонаті Португалії.

В кваліфікації Ліги чемпіонів 2018/19 від України зіграє, ймовірно, київське «Динамо», особистий рейтинг якого (62.000) дозволяє перебувати в посіві у третьому кваліфікаційному раунді (стартова позиція для віце-чемпіона України).

У випадку проходження першого етапу відбору «Динамо» зможе розраховувати на посів і в раунді плей-офф (чотири учасники – двоє сіяних і двоє не сіяних), якщо збудеться умова в поточному чемпіонаті Португалії: друге місце не повинна посісти «Бенфіка».

«Орли» мають особистий рейтинг 80.000, тож у випадку проходу до раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів саме вони займуть місце в групі сіяних команд разом з «Базелем», який має вищий від «Динамо» особистий рейтинг (за умови, що швейцарці не програють в третьому раунді кваліфікації). Тоді киянам доведеться зіграти проти однієї з цих команд. Якщо ж від Португалії до кваліфікації Ліги чемпіонів потрапить «Спортінг» (Лісабон) або «Брага», «Динамо» буде сіяним в обох раундах, уникнувши протистоянь проти найрейтинговіших суперників.

В чемпіонаті Португалії залишилося зіграти один тур. «Порту» вже гарантував собі участь у груповому турнірі, а на другу позицію претендують «Бенфіка», «Спортінг» і «Брага».

У «Бенфіки» зі «Спортінгом» – однакова кількість очок (по 78), але вище за рахунок ліпших додаткових показників (різниця забитих і пропущених) перебуває «Бенфіка». «Брага» відстає на три очки, але має значно гіршу різницю голів, беручи участь в боротьбі радше формально. Отож «Бенфіці» для того, аби зберегти за собою друге місце турнірного графіку, в заключному турі проти «Морейренсе» потрібно зіграти не гірше, аніж «Спортінг» зіграє проти «Марітіму».

Вимальовується картина, за якої «Динамо» за груповий етап боротиметься з командами на кшталт «Бенфіки» і «Базеля». Але точні розклади будуть відомі пізніше.