Лікар «Вереса» назвав причину отруєння гравців команди

Футбол України 13 Травня, 13:06 684
Лікар «Вереса» назвав причину отруєння гравців команди
Лікар «Вереса» Олександр Віркун прокоментував ситуацію зі зривом матчу проти «Шахтаря».

- Це сталося вночі, коли приїхали до Харкова. Відразу стало погано трьом людям, потім ще трьом, а трохи пізніше злягли ще троє. Зараз ми тільки приїхали до Львова, і повернулися з лікарні, де здавали аналізи. Інфекціоніст оглянув хлопців, дав висновок. Найгірше справи йдуть у Пепе і Куліша.

Причина отруєння? Важко сказати. Вважаю, це неякісна їжа, яку вони їли на заправках по шляху до Харкова. Плюс довга дорога на автобусі теж позначилася.

В інфекційне відділення ми звернулися у Львові, у військовому госпіталі. Це найближче до мене. Інфекціоніст оглянув, зробили аналізи. Що вони покажуть - важко сказати.

- Скільки всього людей злягло з отруєнням?

- Відразу ідентифікувати точне число було складно, адже гравці відчували дискомфорт не всі відразу. Я доповів керівництву про те, що це носить масовий характер, а вони прийняли таке рішення. У деяких досі дискомфорт в шлунку, діарея і слабкість. Може хтось не їв фаст-фуди на заправках, так той і відчуває себе ще більш-менш. Але по гарячих слідах складно робити якісь висновки, будемо чекати результати аналізів, - сказав Віркун у коментарі Tribuna.com.