Гендиректор «Вереса» Андрій Паньків: «Динамо» тут ні до чого»

Динамо Київ 13 Травня, 16:39 734
Гендиректор «Вереса» Андрій Паньків: «Динамо» тут ні до чого»
Генеральний директор «Вереса», який розповів, чому команда повернулася із Харкова, щоб знову туди вирушити.

– Пане Андрію, які останні новини із табору Вереса?

– Зараз команда їде в аеропорт і вилітає у Харків на матч із Шахтарем. Крім тих, хто хворий і перебуває в стаціонарі – вони не полетіли.

– Чому прийняли рішення знову повертатися у Харків?

– Команда вирішила повернутися, щоб не зривати матч і таки зіграти цей тур.

– Тобто, ваше звернення до Сергія Палкіна не мало жодного ефекту?

– Відмовили нам у перенесенні, тому ми вирішили не зривати матч і зіграти його. Верес звертався і в УПЛ, і у футбольний клуб Шахтар з проханням про перенесення матчу у зв’язку з отруєнням великої кількості гравців.

– Ваші футболісти справді отруїлися у забігайлівках на шляху до Харкова?

– Я вам не скажу точно, де це було, але дорогою до Харкова ми зупинялися кілька разів. Приблизно розумію, де хлопці отруїлися. Там їли 9 футболістів – і якраз вони захворіли.

– Хто у найважчому стані?

– Пепі Соуза. Під питанням – Жуліо Сезар, Куліш. Хлопці були у госпіталі, здали аналізи. Зараз відбувається їхнє лікування.

Ми говорили з хлопцями. Так, звичайно, усі втомлені, але кожен усвідомлює важливість цього матчу. Будуть викладатися навіть не на 100, а на 120 відсотків.

– Багато хто не вірить у версію від Вереса…

– Ми не могли чекати, щоб діагноз клубного лікаря підтвердили інші експерти. Він доповів про ситуацію, що окремі гравці у дуже поганому стані. Ми вирішили не ризикувати, а відправити команду додому – на лікування. Наш лікар усе зробив правильно.

– Як ви реагуєте на конспіративну версію, яка пов'язує небажання Вереса грати саме сьогодні із днем народження клубу Динамо, а також роковинами смерті Валерія Лобановського?

– Це вже взагалі… Динамо тут ні при чому. Як і роковини смерті Лобановського.