Денис Бойко: «Докладу максимум зусиль, щоб залишитись у «Динамо»

Динамо Київ 14 Травня, 10:36 590
Денис Бойко: «Докладу максимум зусиль, щоб залишитись у «Динамо»
Голкіпер «Динамо» поспілкувався з журналістами після матчу з «Зорею».

- Звичайно, завжди всі виконують свою роботу на футбольному полі, намагаються виручити команду, хтось намагається забити.

- Наскільки важко психологічно було виходити після фінального матчу Кубка України проти «Шахтаря»?

- Абсолютно нормально. Так, були помилки. На жаль, ми програли Кубок, прикро. Але я вважаю, що кожен професіонал повинен якомога швидше перебудовуватися, робити висновки і забувати свої помилки. Тому що, якщо довго думати про це, хвилюватися - це вплине на наступні ігри. Тому потрібно якомога швидше забути, пережити це і рухатися далі, життя на цьому не зупиняється.

- Наскільки боляче розуміти, що боротьба за чемпіонство офіційно закінчилася?

- «Шахтар» виграв? Вітаю «Шахтар» із чемпіонством. Це життя. Прикро, важко приймати це. Але ми дорослі люди, ми повинні з високо піднятою головою прийняти це - і вже у наступному сезоні довести, що ми сильніші, кращі та гідні бути чемпіонами.

- Сьогодні День народження у «Динамо» (Київ) і річниця смерті Лобановського. Це було окремою мотивацією для гри?

- Також сьогодні День матері, хочу привітати окремо своїх дружину, тещу і маму з таким днем. Це для них перемога теж. Річниця Лобановського - дуже знакова подія для «Динамо». Тому ми були вдвічі чи втричі мотивовані. Кожен футболіст із буквою «Д» на грудях знає та розуміє, яка це подія. Тому для нас важливо було перемогти.

- Хочете залишитись у клубі?

- Так, звичайно, я із задоволенням залишуся. Докладу максимум зусиль для того, щоб залишитися. Чим зможу - допоможу. Але, на жаль, не все залежить тільки від мене, і не все залежить від «Динамо» (Київ). Обидві сторони повинні знайти спільну мову. У мене бажання є, я із задоволенням залишусь у «Динамо» (Київ).