Півзахисник Швейцарії - про серію післяматчевих пенальті проти України на ЧС-2006: «Чи запам'ятав я ім'я українського воротаря? Ні!»

Збірна України 17 Травня, 15:52 735
Півзахисник Швейцарії - про серію післяматчевих пенальті проти України на ЧС-2006: «Чи запам'ятав я ім'я українського воротаря? Ні!»
Півзахисник швейцарського «Санкт-Галлена» Транквілло Барнетта поділився спогадами про матч ЧС-2006 зі збірною України (0:0, 3:0 по пенальті).
- Перед Україною ми провели інтенсивний матч з корейцями, віддали багато сил. На відновлення у нас було три дні. Пам'ятаю, багато футболістів фізично були виснажені. На матч з Україною ми виходили з наміром більше грати від оборони і створити максимальний тиск на атакуючих гравців української команди, на вістрі якої був Андрій Шевченко. Таких форвардів не можна залишати наодинці з захисником, тому тренер дав завдання «закрити» Шевченка.

Матч вийшов не дуже цікавим. По суті - закритим. Збірна України теж мала тільки три дні відпочинку, і відчувалося, що її гравці теж втомилися. Це було тактичне протистояння. Далеко не випадково все перейшло в овертайм, де обидві команди остаточно підсіли і чекали серії пенальті.

Однак в той же час я пам'ятаю, що мав два моменти забити - одного разу пробив в сантиметрах від штанги. І потім ця злощасна серія пенальті, коли всі три наші удару припали повз касу! Я засадив що є сили в поперечину, а Штреллер і Кабаньяс пробили прямо в голкіпера! Найприкріше, що перший удар Шевченко не забив. Чи запам'ятав я ім'я українського воротаря? Ні! - розповів Барнетта в інтерв'ю журналу «Футбол».