​«Динамо» U-21 – «Шахтар» U-21. Матч, у якому вирішиться доля золотих медалей

Динамо Київ 17 Травня, 21:30 1060
​«Динамо» U-21 – «Шахтар» U-21. Матч, у якому вирішиться доля золотих медалей
Вже завтра молодіжні команди «Динамо» і «Шахтаря» зійдуться у боротьбі за чемпіонський титул.

Матч «Динамо» U-21 – «Шахтар» U-21 відбудеться в п'ятницю, 18 травня, на НТБ «Динамо». Початок – 14:00. Вхід вільний.

Ситуація в турнірній таблиці до матчу:

Тобто, щоб динамівцям стати чемпіонами необхідна лише перемога у цьому матчі, а от «гірникам» вистачить і нічиєї.

«Динамо» - 31 матч, 18 перемог, 7 нічиїх, 6 поразок, забитих м’ячів – 80, пропущених – 31.

«Шахтар» - 31 матч, 19 перемог, 6 нічиїх, 6 поразок, забитих м’ячів – 66, пропущених - 19.

Якщо порівнювати статистику команд, то бачимо, що у «гірників» на одну перемогу більше і на одну нічию менше, а от щодо програних матчів у сезоні, то у команд рівні показники – по 6 поразок. «Динамо» більше забиває в сезоні – на 14 забитих м’ячів більше, ніж у суперника, але «біло-сині» і більше пропускають – на 12 пропущених м’ячів більше, ніж у «Шахтаря».

Кому програвали команди у сезоні?

«Динамо» - «Шахтарю» (3), «Маріуполю» (технічна поразка), «Зорі», «Карпатам».

«Шахтар» - «Карпатам» (2), «Ворсклі», «Маріуполю», «Чорноморцю», «Олександрії».

Статистика очних зустрічей команд у сезоні:

Загальний рахунок – 4:0 на користь «Шахтаря», тобто динамівцям в цьому сезоні не вдалося навіть забити у ворота «гірників».

22.07.2017 «Шахтар» - «Динамо» - 1:0 (Ігнатенко Данило)

21.10.2017 «Динамо» - «Шахтар» - 0:2 (Дудік Артем, Зінкевич Олексій)

13.04.2018 «Шахтар» - «Динамо» - 1:0 (Дудік Артем)

Всього у своїй історії 31 матч провели команди між собою у рамках молодіжної першості. На рахунку «Динамо» і «Шахтаря» по 11 перемог, ще у 9 матчах сильнішого виявлено не було. Тобто цей матч буде мати вплив і на загальну статистику зустріч – переможець поєдинку принаймні до наступного сезону закріпить за собою статус сильнішого.


«Динамо»

Найстабільніші гравці у поточному чемпіонаті: Максим Казаков (29 матчів), Богдан Лєднєв та Роман Вантух – обидва по 28 матчів, Назарій Русин (27 матчів).

Воротар №1: Володимир Маханьков (17 матчів, пропустив 14 м'ячів).

Найкращі бомбардири команди: Назарій Русин (15 м'ячів), Богдан Лєднєв (14 м’ячів).

Дискваліфікований: Владислав Дубінчак.

Статистика останніх 5 матчів команди: 2 перемоги («Олександрія», «Маріуполь»), 1 нічия («Ворскла»), 2 поразки («Шахтар», «Карпати»). Різниця м'ячів - 11:8


«Шахтар»

Найстабільніші гравці у поточному чемпіонаті: Валерій Бондар та Дмитро Топалов – обидва по 28 матчів, Данило Сагуткін та Володимир Грачов – обидва по 26 матчі.

Воротар №1: Євген Гриценко (18 матчів, пропустив 9 м'ячів).

Найкращий бомбардир команди: Олексій Кащук (8 м'ячів).

Дискваліфікований: немає.

Статистика останніх 5 матчів команди: 4 перемоги («Динамо», «Ворскла», «Маріуполь», «Карпати»), 1 поразка («Олександрія»). Різниця м'ячів - 9:2

Варто зазначити, що прес-служба «гірників» повідомляє, що під питанням участь у матчі найкращого бомбардира Олексія Кащука, який травмувався у минулому матчі, як і участь вінгера Дмитра Топалова. Також повідомляється, що навряд чи встиг набрати оптимальні кондиції і Гіоргі Арабідзе.


Шанси команд варто оцінювати в 50/50, адже навіть дивлячись на статистику не можна передбачити хто ж візьме чемпіонський титул, все буде залежати від команд у даний момент. Та команда, яка вийде з надмотивацією на цей поєдинок, яка підійде до матчу у кращих кондиціях, та і стане чемпіоном сезону 2017/18.

На користь «Динамо» грає той факт, що матч відбудеться на домашній арені киян, за присутності рідних вболівальників, тому це повинно стати додатковою мотивацією для гравців. А от на користь «Шахтаря» грає той факт, що для здобуття чемпіонського титулу «гірникам» вистачить і нічиєї.

«Біло-синім» потрібно зібратись, вийти, продемонструвати свої найкращі якості, показати всю свою силу на футбольному полі та довести, що вони найсильніші у категорії 21-річних, а також повернути боржок «гірникам» за 3 поразки у сезоні.

Якщо динамівці здобудуть перемогу, то це чемпіонство стане третім поспіль для них, адже у попередніх двох сезонах «Динамо» U-21 достроково ставало чемпіоном, залишаючи «Шахтар» позаду!

Зараз, як ніколи, киянам потрібна підтримка вболівальників, тож закликаємо завтра о 14:00 приїхати і підтримати молодь «біло-синіх» у надважливому матчі, у якому вирішиться доля золотих медалей.