Кварцяний: «Не всі нинішні футболісти киян потрібні «Динамо»

Динамо Київ 18 Травня, 19:39 431
Кварцяний: «Не всі нинішні футболісти киян потрібні «Динамо»
Колишній тренер луцької «Волині» Віталій Кварцяний поділився очікуваннями від заключного матчу чемпіонату України «Динамо» - «Шахтар».

- Віталію Володимировичу, чого чекати від матчу між «Динамо» і «Шахтарем», який нічого не вирішує з турнірної точки зору?

- Не думаю, що всі футболісти «Шахтаря» рвуться в бій, коли за плечима виграні всі трофеї сезону. Динамівці навпаки, захочуть показати, хто що значить в команді на очах тренерського штабу і керівництва клубу, оскільки, на мій погляд, не всі нинішні футболісти потрібні «Динамо».

Біло-сині будуть налаштовані на битву максимально і спробують довести, що нічим не гірші чемпіона. Навіть при всіх проблемах «Динамо» з молодими футболістами в складі часом показувало непоганий футбол, домагаючись великих перемог.

У «Шахтарі» ясно, хто чого може. Не було б бразильців у команді, не було б і такого «Шахтаря». Хочеться сподіватися, що гірники вийдуть на поле основним складом, тоді всі побачать серйозний футбол, з такими ж пристрастями, як і у вирішальних очних матчах наших грандів.

Можливо, динамівці спробують зіграти в більш відкритий футбол, атакуючий, а не руйнівний, оскільки така гра не личить «Динамо». Швидкісною технікою володіє тільки Циганков. Часто футболісти атаки розгортаються, грають назад на захисників, які в свою чергу пасують на Бойка. Такий футбол нічого не розвиває. Так не стати сильною командою в Європі...