Селекційний директор «Ворскли»: «На внутрішньому ринку купити нашого гравця за мільйон можуть тільки «Динамо» та «Шахтар»

Футбол України 19 Травня, 18:49 517
Селекційний директор «Ворскли»: «На внутрішньому ринку купити нашого гравця за мільйон можуть тільки «Динамо» та «Шахтар»
Директор з селекції та розвитку професійного та юнацького футболу «Ворскли» Олександр Фундерат заявив, що через рік полтавський клуб зможе продавати футболістів за 1 мільйон доларів.

– Скільки повинно пройти часу, щоб «Ворскла» продала футболіста за мільйон доларів?

– Рік.

– Звучить оптимістично. Через рік можна очікувати гучних трансферів?

– Я так легко про це кажу, тому що комерційних варіантів може бути безліч. Ніхто не розуміє, мільйон доларів - це багато чи мало. За 17-річного Олександра Зінченка мільйон доларів пропонував лондонський «Арсенал». Тоді здавалося, що це дуже великі гроші. Зараз же він коштує більше,- цитує Фундерата footboom.com.

За Вітю Коваленко, коли він був найкращим бомбардиром чемпіонату світу серед команд U-20 пропонували дуже великі суми. Зараз пропонують менше. Тому мільйон доларів, в даному випадку, цифра досить умовна.

Мільйон доларів на внутрішньому ринку та на зовнішньому це дві великі різниці. На внутрішньому придбати гравця «Ворскли» за мільйон можуть тільки «Динамо» і «Шахтар, на зовнішньому – безліч клубів. Тут питання в іншому, коли «Ворскла» буде готова продавати гравців.

Якщо ми потрапимо в груповий етап Ліги Європи, і структура клубу буде працювати чітко, протягом сезону ми цю проблему вирішимо. Через рік «Ворскла» буде готова продавати футболістів, якщо буде така необхідність.