Степаненко злякався ультрас: «Один із факелом вибіг, інший може бути з ножем»

Динамо Київ 20 Травня, 20:28 854
Степаненко злякався ультрас: «Один із факелом вибіг, інший може бути з ножем»
Півзахисник «Шахтаря» прокоментував поразку від київського «Динамо» в останньому турі УПЛ, а також поведінку вболівальників.
«Я, якщо відверто, знав, що очікується такий матч: кінець сезону, нам уже в принципі нічого не потрібно. Усі розуміли, що в киян буде особливий настрій, адже стадіон імені Лобановського – культовий для «Динамо», тим паче сьогодні він заповнений. Хоч і ми зіграли добре, динамічно, були також моменти – тільки я мав дві гольові нагоди. Загалом непогана зустріч, важка. Подекуди бракувало концентрації, багатьох помилок припускалися, але головне, що ми виявили повагу до суперника й до футболу.

Що ж до поведінки вболівальників, то я розумію: вони дуже завзято підтримують свою команду, однак коли ультрас вибігають на поле, то мало що там у кого в голові – один із факелом вибіг, другий може бути з ножем. Слід якось із цим уважніше охороні стадіону. Не повинен постійно протягом усього поєдинку хтось вибігати на поле та зривати матчі. В іншому можу привітати «Динамо» з перемогою, а ми наразі відсвяткуємо чемпіонство й Кубок», - наводить слова Степаненка офіційний сайт «Шахтаря».