Ярмоленко Тимощуку: «Не для того ти корячився до 40 років, щоб я потім так з тобою вчинив»

Футбол України 21 Травня, 10:36 640
Ярмоленко Тимощуку: «Не для того ти корячився до 40 років, щоб я потім так з тобою вчинив»
Андрій пообіцяв Тимощуку зіграти за збірну на один матч менше

Хавбек дортмундської «Боруссії» Андрій Ярмоленко розповів про повернення до збірної України.

- Ти вже говорив, що з задоволенням приїдеш в збірну. Напевно хочеш зіграти в обох спарингах?
- Питаєш! У мене зараз якісь незрозумілі почуття. Начебто і у відпустку пора - взимку її майже не було. До кінця сезону зазвичай завжди втомлюєшся, але мені, навпаки, хочеться грати. Загалом, для мене ці контрольні гри - як офіційні.

Добре розумію тих хлопців, які провели повний сезон. Ось їм, може, і захочеться відпроситися після першого поєдинку. Але я, якщо так вирішить тренер, готовий зіграти два поєдинки за 90 хвилин і віддати всі свої сили.

- По збірній сильно скучив?
- Так, є таке. За цю команду завжди граєш з якимись особливими почуттями. По-перше, це честь країни, мрія будь-якого спортсмена. По-друге, я просто люблю грати у футбол. А по-третє, мені потрібно зараз доводити, і перш за все самому собі, що я не розучився добре робити свою роботу. Так що чим більше матчів, тим краще.

- Зараз, думаю, десь захвилювався Анатолій Тимощук...
- Не перебільшуй (посміхається). Ми, до речі, з Толею недавно розмовляли, і я дав йому слово, що як тільки підійду до його рекорду хоч на один матч - відразу закінчу кар'єру в збірній. Пожартували, все нормально. Сказав йому: «Не для того ти корячився до 40 років, щоб я потім так з тобою вчинив» (посміхається).

Нагадаємо, Тимощук зіграв за збірну України 144 матчі. На рахунку 28-річного Ярмоленка 74 поєдинки.