Бійці АТО відвідали матч «Динамо» – «Шахтар»

Футбол України 21 Травня, 13:58 693
Бійці АТО відвідали матч «Динамо» – «Шахтар»
Футбольний клуб «Динамо» Київ продовжує надавати допомогу та всебічну підтримку захисникам України, які отримали важкі поранення під час бойових дій у зоні АТО та проходять лікування та відновлення у Головному військовому клінічному шпиталі.

На запрошення фан-клубу киян завершальний матч чемпіонату України «Динамо» - «Шахтар» відвідали поранені військовослужбовці, яким за станом здоров’я можна було покидати межі шпиталю у супроводі волонтерів та представників клубу. Це пацієнти урологічного, офтальмологічного та неврологічного відділень госпіталю.

Біля входу на стадіон почесних гостей зустрічав керівник фан-клубу «Динамо» Сергій Михайленко, який вручив кожному динамівські шарфи, футболки, матчеву атрибутику та інші подарунки.

Зайнявші свої місця на трибуні, наші бійці із задоволенням подивилися матч та отримали незабутні враження, які вкрай важливі воїнам у період реабілітації.

- Це не соціальна ініціатива, а звична діяльність клубу «Динамо», - прокоментував подію голова Фан-клубу Сергій Михайленко. – Звісно, у ній простежується системність. Протягом усіх років з тих пір, як ми почали опікуватися бійцями АТО, увесь час тримаємо руку на пульсі. Коли виникає необхідність, передаємо продукти харчування, одяг, медикаменти та й взагалі, хлопці можуть звернутися до нас з будь-якого приводу і бути впевненими, що отримають усе, чого потребують. Наш клуб робить усе можливе заради того, щоб їм було легше, комфортніше та сприяє найшвидшому фізичному та моральному одужанню наших героїв.

Навіть під час міжсезоння ми ні на хвилину не залишимо без увагу хлопців у госпіталі. Нам часто надходить інформація, що прилетів новий борт, і бійці потребують медикаментів одягу, тощо. «Динамо» намагається регулярно допомагати.

Намагаємося запрошувати на футбол якомога більше українських захисників, які вболівають за «Динамо». Всім серцем вболіватимемо сьогодні за нашу команду у матчі з «Шахтарем» і віримо у перемогу.

Футбольний клуб «Динамо» Київ і надалі буде підтримувати поранених бійців української армії, докладаючи максимум зусиль до їх якнайшвидшої реабілітації. Адже, як відомо, гарний настрій і позитивні емоції – головний шлях до одужання. І такі події назавжди залишаться в пам'яті щирих уболівальників київського Динамо!