Юрій Вернидуб: «Найближчим часом обговоримо з президентом моє майбутнє в «Зорі»

Динамо Київ 23 Травня, 12:44 858
Юрій Вернидуб: «Найближчим часом обговоримо з президентом моє майбутнє в «Зорі»
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб підвів підсумки сезону, що завершився.

- Ми боролися до кінця. На жаль, це спорт і тут хтось виграє, а хтось програє. Респект полтавській «Ворсклі». Ми ж будемо рухатися далі, працювати і, якщо все буде добре, покажемо той футбол, який сподобається вболівальникам. У цьому сезоні виходило не все. Хотілося кращого, але що є, то є, - цитує Вернидуба офіційний сайт «Зорі».

Що стосується «Ворскли», то ми суперники лише на футбольному полі. У житті нас пов'язують хороші відносини. Що ж стосується нас, то потрібно як перемагати, так і гідно приймати поразку.

- «Зоря» не зовсім вдало розпочала сезон, потім підтяглася до лідерів, але до третього місця не вистачило зовсім трохи.

- Ми розгубили дуже багато очок. Ви самі це розумієте. Цього і не вистачило. Скаржитися не хочу. Але навіть в матчі з «Ворсклою» у нас не було того складу, який в минулому році завоював бронзу. У нас нова команда. Потрібно терпіння. Більше працювати. І тоді все вийде. Ми і так боролися до кінця. Трохи не вистачило. Потрібно зібрати всю волю в кулак і намагатися вийти в Лігу Європи через кваліфікацію.Дві спроби у нас були. На жаль, успіхом вони не увінчалися. Обидва рази раунд плей-офф ми не пройшли. Є шанс реабілітуватися.

- Якщо ж в цілому оцінити сезон, він був позитивний або негативний для «Зорі»?

- Для мене, як для тренера, було більше негативу. Того року була бронза. Хотілося це повторити і в цьому році. Не вийшло. Позитивний сезон був у тому, що у нас дуже багато молодих і перспективних футболістів. Є великий потенціал. Дуже важливо його розкрити.

- Чи залишаєтеся ви в «Зорі» на наступний сезон в якості головного тренера «Зорі»?

- Найближчим часом ми обговоримо з президентом клубу всі деталі та приймемо рішення.

- Була інформація про те, що клуб хоче продовжити оренду Олександра Андрієвського.

- Давайте дочекаємося конкретики. Щось говорити і обіцяти зараз не можна. Наша прес-служба працює добре, Тому, коли будуть новини, всі їх відразу ж дізнаються зі сторінок клубного сайту.