Готовність номер один стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського

Світовий футбол 23 Травня, 21:40 1073
Готовність номер один стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського
23-24 травня на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбувається щось неймовірне.

Іноземні гості, журналісти, представники УЄФА, футбольні команди... Це лише невеликий список відвідувачів арени у ці дні. Такий великий ажіотаж можна зрозуміти: зовсім скоро тут відбудеться історична для стадіону та й цілого міста подія – фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА. Вже майже усе готове до вирішального протистояння німецького «Вольфсбурга» та французького «Ліону».

Динамівська арена на цей час перетворилася: біля усіх входів з’явилися афіші, а на території банери із анонсом майбутньої події, вказівники для працівників стадіону, трансляторів, преси, уболівальників, почесних гостей, волонтерів та інших служб. Усі глядачі зможуть користуватися мережею Wi-Fi та насолоджуватися іншими перевагами сервісу, який запроваджено для їхньої зручності.

У середу у конференц-залі динамівського стадіону було багатолюдно. Тут зібралися українські на іноземні представники засобів масової інформації, які вже розпочали висвітлення однієї з найбільш очікуваних футбольних подій року. Спочатку у рамках регламетної передматчевої прес-конференції із журналістами зустрілися представники «Вольфсбургу», а саме тренер Стефан Лерк та футболістки Перніл Хардер і Нілла Фішер, після чого номінальні господарі вийшли на смарагдовий газон стадіону «Динамо», де випробували поле та провели тренування.

Згодом на арену, де через добу розгорнуться найцікавіші події, прибули гості – команда «Ліону». На запитання журналістів відповіли тренер Рейналд Педрос та футболістки Уенді Ренард та Амадін Генрі. За прес-конференцією також слідувало тренування, після чого команда повернулася до готелю.

Відзначимо, що до початку обох тренувань поле проінспектувала бригада арбітрів на чолі із чешкою Яною Адамковою.

До початку фінального поєдинку чекати залишається зовсім трохи. Поле стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського чекає на своїх героїв, які впишуть своє ім’я в історію, а трибуни – на уболівальників, які стануть свідками не лише видатної події, а й справжнього футбольного свята!