Григорій Суркіс: «Фінал ЛЧ в Києві відбувається завдяки успішному Євро-2012»

Динамо Київ 24 Травня, 15:08 1326
Григорій Суркіс: «Фінал ЛЧ в Києві відбувається завдяки успішному Євро-2012»
Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс вважає, що фінал Ліги чемпіонів у Києві є проявом довіри до України з боку УЄФА, яку вона здобула завдяки успішному проведенню Євро-2012.

«Виконком УЄФА в Києві – це подія, яка має велике значення. І це не перший раз, між іншим. Ми почали це майже 10 років назад.

Я вважаю, що повернення не тільки такої визначної події як виконком, а і, власне кажучи, двох фінальних матчів серед жіночих та чоловічих команд - це велика довіра від сім'ї УЄФА і повернення у вже далекий 2012 рік, коли ми довели, що можемо сконцентруватися на всіх деталях.

Наслідком чого стали висновки УЄФА після фінального матчу Євро-2012, що це був найкращий турнір за часи проведення чемпіонатів Європи. Це певною мірою дає можливість сьогодні сказати, що нинішня довіра має коріння ще з тих часів. І є спадок, який залишився з тих часів: готелі, дороги, реконструйований НСК Олімпійський.

За часи проведення фіналів Ліги чемпіонів це другий випадок, коли фінальний матч проводиться у Східній Європі. Ви пам'ятаєте, що це було в Москві, а тепер – в Києві», – наголосив Григорій Суркіс під час спілкування з журналістами перед початком засідання виконкому УЄФА в київському готелі «Інтерконтиненталь».