Хацкевич: «Самбрано з місяць ще намагався конкурувати, а потім ...»

Динамо Київ 25 Травня, 11:35 439
Хацкевич: «Самбрано з місяць ще намагався конкурувати, а потім ...» Фото: Динамо Київ від Шурика
Головний тренер «Динамо» розповів як втратив мотивацію Хачеріді і куди пропав Самбрано після підписання.

- Разом з Шабановим і Вербичем в «Динамо» прийшов Самбрано. І пропав ... Це невдалий трансфер або об'єктивні причини?

- Я б не став це називати просто невдачею. Є об'єктивні причини. Почати тут треба з самого початку. У якийсь момент ми побачили, що Женя Хачеріді втратив мотивацію, а ще віру в хлопців, з якими він виходив на футбольне поле. Він був незадоволений трансферною політикою нашого клубу як влітку, так і взимку. Коли футболіст втрачає віру в своїх партнерів, я не можу на нього розраховувати.

В результаті, в «Динамо» з'явився Самбрано. Але треба розуміти, що клубу цей футболіст дістався абсолютно безкоштовно, так що ніяких вкладень в цього виконавця «Динамо» не робило. Що стосується самого цього футболіста, то, виходячи з того, в якому стані Самбрано до нас приїхав, в принципі, можна було б його підтягнути до основного складу досить швидко. Але зіграло свою роль саме бажання футболіста. Десь з місяць він ще намагався конкурувати, а потім ... Напевно, позначилися такі чинники, як інша країна, інший менталітет.

- У новому сезоні його в «Динамо» вже не буде?

- Ми вчора зустрічалися з президентом «Динамо» і, в тому числі, обговорювали тему Самбрано. Я сказав прямо, що в подальшому не бачу Самбрано в нашій команді.