Передматчева прес-конференція Зінедіна Зідана

Світовий футбол 25 Травня, 21:04 598
Передматчева прес-конференція Зінедіна Зідана
Головний тренер мадридського «Реала» Зінедін Зідан поділився очікуваннями від фінального матчу Ліги чемпіонів проти англійського «Ліверпуля», що відбудеться в Києві.

«У моїй команді багато талановитих і працьовитих гравців. Дійти до фіналу дуже непросто, тому раді, що знову зіграємо у вирішальному матчі. Я повинен приймати рішення. У нас багато хороших гравців, але хтось повинен залишитися на лаві для запасних. Ми повинні, насамперед, думати про команду, захищати її інтереси.

Так, гравець, який потрапив до запасу, може засмутитися, але з початком матчу він повністю занурюється в нього як частина команди. Ми – єдине ціле і про це слід пам'ятати. Ми – команда. Сьогодні ми щасливі, що попереду у нас ще один фінал. Цей момент неповторний – іншого сьогодні чи завтра не буде. Чи відчуваємо ми тиск? Це життя. Тиск робить нас кращими.

Люди можуть обговорювати фаворита, але нам відомо, що в такому матчі його немає. Як і в будь-якому фіналі, шанси команд є рівними. Ми повинні продемонструвати свою гру та здобути перемогу. Фаворитами ми себе не вважаємо і не думаємо, що перемога повинна дістатися саме нам.

Я дуже поважаю Клоппа. Він досягнув феноменальних успіхів у футболі. Не знаю, схожі ми чи ні. Думаю, що кожний тренер є унікальним. Футбол у моєму розумінні – це проста гра. На полі дві команди. Ти розумієш, що суперник може створити тобі проблеми, і намагаєшся це контролювати. Потім, володіючи м'ячем, ти вже сам намагаєшся створити супернику проблеми своєю грою. Попереду важкий матч. Ми хочемо, щоб завтра в нас було мінімум проблем, але попотіти напевне доведеться», – наводить слова Зідана офіційний сайт УЄФА.