Олександр Хацкевич: «Чи залишиться Бойко? Зараз все залежить від «Бешикташа»

Динамо Київ 26 Травня, 00:25 665
Олександр Хацкевич: «Чи залишиться Бойко? Зараз все залежить від «Бешикташа»
Наставник київського «Динамо» детально розповів про воротарську позицію «біло-синіх».

- Вимушеним трансфером «Динамо» після травми Бущана на зборах стала оренда Бойка, адже Коваль на той час вже пішов в оренду в «Депортіво». Чи можна говорити, що цей трансфер з вимушеного перетворився в корисний?

- Вважаю, що так. Особливо, зважаючи на те, в якому ігровому стані прийшов до нас Денис. Адже ви знаєте, як довго він перебував без ігрової практики. Але, почавши грати в «Динамо», він стрімко став повертатися до того Дениса Бойка, якого ми знали за виступами в «Дніпрі», - розповів Хацкевич в інтерв'ю Dynamo.kiev.ua.

Чомусь частіше запам'ятовуються помилки... Так, вони були, але особисто я, перш за все, пам'ятаю ті моменти, в яких Бойко дійсно виручав «Динамо» від пропущених м'ячів. І цих моментів було набагато більше, ніж помилок, які зробив Денис. Так що зараз, повторюся, можу впевнено сказати, що Бойко став хорошим посиленням нашої команди.

- Бойко хоче залишитися в «Динамо». Сам клуб теж зацікавлений у продовженні співпраці з ним. Але є ще «Бешикташ», якому належить контракт воротаря. Зараз вже є якась визначеність щодо майбутнього Дениса?

- Зараз все залежить від «Бешикташа». Ведуться переговори з цим клубом. Можливо, буде укладена нова орендна угода. Подивимося, як поведеться турецький клуб по відношенню до Дениса.

- А що з Ковалем? Була інформація, що «Депортіво» хоче залишити його у себе, незважаючи на всього один проведений матч (і то, не в повному обсязі зіграний через червону картку).

- Поки треба говорити про те, що термін оренди Коваля в «Депортіво» закінчився. Тому він, як і інші наші футболісти, 19 червня має з'явитися в розташуванні нашої команди. Після цього ми переговоримо з самим Максимом, щоб, перш за все, зрозуміти його власні плани щодо свого майбутнього. А станом на поточний момент Коваль - футболіст київського «Динамо».

- Взагалі здалося, що взимку Коваль пішов з «Динамо» на емоціях. У зв'язку з тим, що «сів на банку» після того голу від «Карпат» зі штрафного. Чи не було у вас такого відчуття?

- Це питання, думаю, потрібно задавати самому Ковалю. Я можу тільки констатувати факт того, що Максим взимку вирішив піти в оренду. Ми йому таку можливість надали. Тим більше, що іспанська Прімера - дуже сильний чемпіонат.

- А на Рудька ви ще розраховуєте? Артур останнім часом не грає навіть в матчах за молодіжну команду...

- Я розраховую на кожного футболіста нашої команди. І до кожного футболіста я ставлюся з повагою. Виходячи з того, як Рудько працює на тренуваннях, до нього взагалі немає ніяких претензій! Так, йому зараз важко. І розумію, в якій мірі, адже я сам був футболістом. Артур то потрапляє в запас, то не потрапляє, то грає, то не грає. Це, звичайно, непросто. Але, незважаючи на це, він продовжує гранично професійно ставитися до своїх обов'язків. І, найголовніше, я знаю, що в будь-який момент ми можемо розраховувати на Рудька. Артур - така людина, що він мужньо терпить ситуацію, що склалася. І не показує свого невдоволення.