Рауль Ріанчо: «Чув про інтерес «Спартака», але ні з ким не вів переговори»

Збірна України 26 Травня, 11:36 512
Рауль Ріанчо: «Чув про інтерес «Спартака», але ні з ким не вів переговори»
Тренер збірної України Рауль Ріанчо прокоментував чутки про підписання контракту з «Спартаком».

- З'явилася інформація про те, що ви ведете переговори з «Спартаком». Це правда?

- Я можу вам точно сказати, що не вестиму ніяких переговорів, поки не закінчиться тренувальний збір України. Зараз я перебуваю на базі і зосереджений тільки на роботі в збірній, і не думаю про інші речі. Так, я знаю, що з'явилися новини про мої переговори зі «Спартаком» і про те, що є й інші клуби, які проявляють до мене інтерес, але не знаю, звідки вони з'явилися.

- Ви спілкувалися останнім часом з представниками клубів?

- Хочу, щоб ви розуміли - я не спілкувався з представниками «Спартака» або будь-яких інших клубів. Я не буду вести ніяких переговорів про своє майбутнє, поки не закінчиться тренувальний збір України - це 100%. Мені приємно, що є інтерес від різних команд, але я хочу бути зосереджений на одній роботі. Ви мене вибачте, але як тренер може бути одночасно зосереджений на одній роботі і в цей же час вести переговори з іншим роботодавцем? Це було б дивно.

Нагадаємо, що збірна України зараз знаходиться в Харкові, де проводить тренувальний збір перед поїздкою до Швейцарії, де підопічні Андрія Шевченка зіграють товариські матчі з Марокко і Албанією.