Рафаїлов про договірні матчі: «А де Маріуполь на карті?»

Футбол України 28 Травня, 16:25 611
Рафаїлов про договірні матчі: «А де Маріуполь на карті?»
Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов прокоментував розслідування договірних матчів.
«Не розумію, кому це спало на думку, на підставі яких фактів і документів все це було озвучено. Три роки тому ми першими почали боротьбу з договірними матчами, а те, що відбувається зараз, я не розумію. Ці люди взагалі думали про імідж цих клубів? Дехто з них буде грати в єврокубках. Чи думали вони про футболістів, які могли отримати пропозиції про трансфер? Вони просто оголосили ні на чому обгрунтовані звинувачення. Це дурість з дурниць.

На жаль, наші правоохоронні органи не всі розуміються у футболі. Але коли поруч сидять керівники українського футболу і дозволяють все це робити... Якщо вони сказали А, то повинні говорити і Б, потрібні факти. Причому моментально, а їх немає. Є анекдот, в якому розповідають про доньку легкої поведінки, коли насправді у людини син. Зараз така ж ситуація.

Розглядають матчі Ворскли, Зірки, Олександрії, а де Маріуполь? Говорили, що у Олександра Севідова провели обшук, а його останнє місце роботи якраз Маріуполь. Отже, це пов'язано, але чому на цій карті не було маріупольського клубу?

Я сьогодні дзвонив керівникам українського футболу, але вони не змогли нічого сказати. Так, були фінали ЛЧ, я їх розумію. Почекаємо пару днів. Нехай пояснять тим 250 працівникам клубу, яких облили брудом», – сказав Рафаїлов в ефірі програми Профутбол на каналі 2+2.