Ігор Суркіс: «Печально виглядають антидинамівські потуги перших осіб ФФУ»

Динамо Київ 28 Травня, 17:38 474
Ігор Суркіс: «Печально виглядають антидинамівські потуги перших осіб ФФУ»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс розповів про проведення фіналу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні ім. Валерія Лобановського.

- Як сприймати пересуди, що з'явилися за кілька днів до фіналу жіночої Ліги чемпіонів, про те, що стадіон «Динамо» не готовий до проведення матчу?

- На жаль, це були не тільки пересуди, а й цілком конкретні, я б навіть сказав, провокативні дії з боку федерації футболу України. Її нинішній глава робив певні зусилля, щоб фінальний матч жіночої Ліги чемпіонів був перенесений з Києва до Львова, чи в Харків.

Думаю, для УЄФА чиновницька спритність громадянина Павелка стала черговим несподіваним, і в такій же мірі неприємним сюрпризом.

Як її оцінити? Відповім словами Лобановського. Валерій Васильович розповідав, що окремим радянським товаришам з великими повноваженнями він, дивлячись в очі, говорив: «Так, ви керівник, але не управлінець, Тільки й водите руками»

Зрозуміло, УЄФА на дешеву імпровізацію такого ось «керівника» не зреагував. Благо і Президент України Петро Порошенко не засумнівався в наших здібностях якісно підготуватися до матчу такого рівня. Всебічна підтримка з його боку теж надавала впевненості.

Ну а дієва допомога в забезпеченні безпеки на стадіоні до, під час, і після проведення жіночого фіналу ЛЧ - це безумовна заслуга Міністерства внутрішніх справ. Тут треба віддати належне Арсену Авакову, який на відмінно впорався з вирішенням однієї з ключових для УЄФА завдань.

Як приймаюча сторона наш клуб з усіма взятими на себе зобов'язаннями впорався. Тим печальніше виглядають антидинамівські потуги перших осіб ФФУ, до яких, втім, ми вже звикли», - сказав Суркіс.