Григорій Суркіс про скасування матчу збірної: «Це непрофесіоналізм ФФУ»

Збірна України 29 Травня, 12:04 839
Григорій Суркіс про скасування матчу збірної: «Це непрофесіоналізм ФФУ»
Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс прокоментував ситуацію з можливим скасуванням товариського матчу збірної України зі збірною Албанії через погану якість поля на обраному для зустрічі стадіоні.

«Ви знаєте, я не хочу зараз коментувати цю, скажу так, недбалість людей, які поняття не мають, що таке національна команда. Власне кажучи, ці люди довели до того, що 17-річні юнаки по праву завоювали місце в фінальній частині Євро U-17, але плакали від несправедливості.

А винними зробили і звільнили якихось менеджерів, які взагалі не мали ніякого відношення до організації турніру. Хіба це здоровий підхід, досвід і професіоналізм?

Люди, які займаються футболом заради піару самих себе, не заслуговують того, щоб я їх характеризував. ФФУ все віщає, що у них все добре...

Чистої води популізм, який не має нічого спільного з розумінням того, що потрібно робити для того, щоб дитячі душі не страждали.

І для того, щоб у нашого легендарного Андрія Шевченка була можливість в повній мірі зосередитися на тренувальному процесі. А йому доводиться говорити слова, які, таке враження, виправдовують дії ФФУ...

Мовляв, Федерація футболу взагалі не винна, а агент якийсь домовлявся про все. А хто агента цього шукав щось?! Це як так, що агент відповідає за те, буде матч чи ні?!

На сьогоднішній день не мають гідності, яка дозволяє переживати за свої промахи, розуміти, що ти займаєшся футболом не для себе особисто, а для країни.

Збірна збирається відразу після закінчення чемпіонату країни, їдуть, тренуються і готуються до товариських матчів, до слова, про суперників я мовчу, а в кінцевому підсумку виявляється, що один з матчів не може відбутися або знаходиться під знаком питання.

Це чистої води непрофесіоналізм», - сказав Григорій Суркіс.