Андрій Ярмоленко: «З кожним тренуванням почуваюсь все краще і краще»

Збірна України 29 Травня, 14:58 536
Андрій Ярмоленко: «З кожним тренуванням почуваюсь все краще і краще»
Андрій Ярмоленко вперше після травми отримав виклик до табору національної збірної України.
»Важко без футболу, але це його невід’ємна частина. Без цього, мабуть, жоден футболіст не обходиться. Працював, терпів, робив усе, що від мене залежить, щоб повернутись на поле і бути тільки сильнішим.

Зрозуміло, що коли не тренуєшся три місяці саме на футбольному полі, коли я займався тільки в тренажерному залі, то важко набирати форму, потрібен час. І я по собі відчував, що з кожним тренуванням почуваю себе все краще і краще. Але тренерський штаб обирає основний склад і йому вирішувати хто буде грати на футбольному полі. Тут я нічого не можу сказати, тренер відповідає за результат, тому кого штаб ставив у склад той і грав.

В свою чергу я намагався тренуватись із максимальною самовіддачею і показувати, що я готовий. Зрозуміло, що в Дортмунді всі розуміють, що така команда в цьому сезоні показала, м’яко кажучи, не найкращий результат. Всі очікують, що в наступному сезоні ми будемо показувати більш якісний футбол. Вболівальники чекають результатів як в чемпіонаті, так і в Лізі Чемпіонів», - цитує Андрія Ярмоленка footballhub.com.ua.