Сьомий день збору національної команди України: теоретичне заняття, невтішні новини для Яремчука

Збірна України 29 Травня, 20:11 577
Сьомий день збору національної команди України: теоретичне заняття, невтішні новини для Яремчука
Заключний тренувальний день у Харкові національна команда України присвятила теорії.

Об 11.30 тренерський штаб розпочав заняття, на якому було проведено аналіз ігрових серій, що відбулися вчора на відкритому тренуванні, та приділено час вивченню найближчого опонента — збірної Марокко.

На жаль, МРТ правого стегна Романа Яремчука показала, що має місце ушкодження м’язу задньої поверхні. Нападник не встигне відновитися за найближчий тиждень, а отже, його дебют у головній команді країни відкладається вдруге поспіль. Це особливо прикро, зважаючи на вражаючі ігрові характеристики, які демонстрував Яремчук під час збору, за швидкісними даними взагалі показавши найкращий результат. Приємно, що сам Роман не занепадає духом і сприймає ситуацію філософськи: «Травми завжди трапляються у футболі, це — частина гри. Я вилікуюся і знову буду прагнути показувати якомога кращу гру у своєму клубі, аби знову заслужити виклик до збірної».

Роман Яремчук залишить розташування збірної завтра вранці. У той же час Богдан Бутко, в якого була застуда, сьогодні взяв участь у тренуванні, яке відбулося на полі стадіону «Сонячний». Завтра, вже в Женеві або в Евіані, до синьо-жовтих приєднається півзахисник бельгійського «Генка» Руслан Маліновський, який, як відомо, разом зі своїм клубом вирішив питання потрапляння до Ліги Європи.

Завтра о 9-й годині збірна України залишить готель Superior Golf & Spa Resort, в якому провела тиждень. Виліт до Женеви заплановано на 11.00.