Меморіал Валерія Лобановського. Словенія перемогла Грецію й пробилася до фіналу

Футбол України 29 Травня, 21:38 784
Меморіал Валерія Лобановського. Словенія перемогла Грецію й пробилася до фіналу | 19-27
Молодіжна збірна команда Словенії у стартовому матчі XV міжнародного турніру пам’яті Валерія Лобановського обіграла однолітків із Греції на стадіоні «Колос» у Борисполі.

Збірна Греції зі стартових хвилин заволоділа м’ячем і протягом більшості ігрового часу першого тайму грала «першим номером». Елліни активно рухалися та знаходили простір для розгортання позиційного наступу на ворота словенської команди. Щоправда, серйозна територіальна перевага та мережива передач на чужій половині поля не приносили грекам ніяких результатів біля протилежних воріт. Єдине, на що номінальні господари спромоглися у першій третині гри, був напівмомент Карахаліоса, після дальнього удару якого м’яч пролетів на поперечиною.

Збірна Словенії грала від захисту, діяла дуже компактно під час руйнівної роботи та побудувала свою гру на пошуках нагод у контратаках. Один із таких шансів несподівано виник на 21-й хвилині, коли партнери запустили Жана Хумара у прорив лівим флангом, і невдовзі футболіста було збито у штрафному майданчику. Ожболт розвів «сферу» і воротаря по різних кутах.

Команда Антоніса Нікополідіса повинна була відновити паритет на табло ще до перерви, коли греки не реалізували дві неймовірні нагоди: Хацидіакос і Мавропанос із близької відстані не зуміли вразити рамку, причому в обох випадках захисник виніс «плямистого» з лінії воріт.

Після відпочинку вже голкіпер словенців Сорчан врятував свою команду від вірного голу, коли Мораїтіс, що вийшов на заміну по перерві, майже впритул розстрілював воротаря. Греки продовжувала тиснути на ворота суперників і знову нарвалися на контрвипад, який став фатальним. На 54-й хвилині на вістря атаки збірної Словенії вийшов Млакар, який за декілька хвилин на пару з Крамарічем провів разючу вертикальну комбінацію і забив другий гол.

На 75-й хвилині грецькій команді вдалося відродити інтригу у протистоянні, коли той-таки Мораїтіс зі другої спроби ударом головою знайшов ціль. Але неочікувана помилка воротаря Кусіадіса, що помилився на виході і дозволив Млакару відправити м’яч вже у порожні ворота, зламала плани еллінів щодо можливого камбеку — 3:1.