Договір про перерахування грошей до ФК «Юність» замість СДЮШОР Ярмоленка відправили на експертизу

Динамо Київ 29 Травня, 22:11 698
Договір про перерахування грошей до ФК «Юність» замість СДЮШОР Ярмоленка відправили на експертизу
​Суд задовольнив клопотання слідчого про проведення експертизи договору, вилученого у ФК «Динамо» Київ та укладеного з чернігівським ФК «Юність» щодо здійснення платежу солідарності у сумі 150 тис. євро.

Відповідне рішення ухвалив 11 травня 2018 року слідчий суддя Новозаводського районного суду Чернігова.

«З метою встановлення істини в кримінальному провадженні, швидкого, повного та неупередженого розслідування, прийняття об'єктивного рішення, встановлення особи, яка від імені ГО Чернігівський обласний футбольний клуб Юність підписала договір від 20.12.2017, укладений між ТОВ «ФК «ОСОБА_2 (Київ)» (Україна), ОСОБА_2 Київ (Кіпр) Лтд. (з великою ймовірністю можна припускати, що під ОСОБОЮ_2 мається на увазі Динамо) та ГО Чернігівський обласний футбольний клуб Юність щодо здійснення платежу солідарності у сумі 150 000 євро та якою печаткою проставлено відтиск у вищезазначеному договорі необхідно залучити експерта, який володіє науковими, технічними або іншими спеціальними знаннями для проведення комплексної судово-почеркознавчої експертизи та технічної експертизу документів», – йдеться в рішенні суду.

Експерт має відповісти на наступні питання:

- Ким ОСОБА_3 або іншою особою виконано підпис на першому аркуші у графі «знизу по середині аркушу під перпендикулярною лінією», на другому аркуші у графі «знизу по середині аркушу під перпендикулярною лінією», на третьому аркуші у графі «председатель правления ОСОБА_3» договору від 20.12.2017?

- Чи нанесено відтиск печаті ГО «Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність» у графі «председатель правления ОСОБА_3» договору від 20.12.2017, печаткою зразки якої надані на порівняльне дослідження?

Як відомо, ГО Чернігівський обласний футбольний клуб Юність була створена в квітні 2015 року. ГО наразі зареєстрована в с. Киїнка Чернігівського району Чернігівської області. Згідно є єдиним державним реєстром фізичних та юридичних осіб, з часу створення організації в 2015 році її керівником є Олександр Михайлович Салій.

В ході досудового розслідування встановлено, що невстановлені особи шляхом шахрайства заволоділи грошовими коштами у розмірі 150 тис. євро, які згідно програми міжнародної організації FIFA з підтримки футбольних клубів повинні були надійти СДЮШОР Юність Чернігівської обласної державної адміністрації, однак вищезазначені грошові кошти були перераховані на рахунки ГО Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність, а в подальшому переведені в готівку.