​Україна посіла останнє місце на Меморіалі Валерія Лобановського

Збірна України 31 Травня, 21:48 681
​Україна посіла останнє місце на Меморіалі Валерія Лобановського  | 19-27
У Києві та Борисполі завершився міжнародний турнір, присвячений пам'яті колишнього тренера київського «Динамо» і збірної України Валерія Лобановського

Переможцем XV Міжнародного турніру пам'яті Валерія Лобановського стала команда Словенії, яка у фінальній грі здолала команду Ізраїлю з рахунком 3:0.

Збірна України, представлена на іграх юнацької збірної України (U-19) в матчі за третє місце поступилася грекам – 1:3. Автогол визначив долю матчу, - відзначає zbirna.com.

Рахунок в матчі на 21-й хвилині відкрив Дімітріос Кірьякопулос. На 28-й хвилині Валерій Бондар після подачі з кутового відновив рівність. Однак через три хвилини Віктор Корнієнко відправив м'яч у свої ворота. Вже на 90-ій хвилині остаточно поховав надії українців врятувати гру Коцопулос, який забив у ворота господарів третій гол.

Нагадаємо, збірна України U-19, яку очолює Олександр Петраков, виграла групу еліт-раунду відбору на Євро-2018. У фінальній стадії чемпіонату Європи синьо-жовті зіграють проти Англії, Франції та Туреччини.