Марокканські ЗМІ: «Нічия з Україною - хороший показник перед чемпіонатом світу»

Збірна України 1 Червня, 15:23 393
Марокканські ЗМІ: «Нічия з Україною - хороший показник перед чемпіонатом світу» Фото: frmf.ma
Марокканська преса в позитивно оцінила гру своєї збірної в товариському матчі проти України,

Нульова нічия Марокко в товариському поєдинку проти України, в цілому, розглядається марокканської пресою, як позитивний результат. За два тижні до стартових матчів ЧС-2018, на думку місцевих журналістів, підопічні Ерве Ренара демонструють хорошу форму.

«Дуже послідовна і переконлива гра Атлаських левів проти перспективної української збірної вселяє надії на вдалий виступ нашої команди на світовій першості. Хлопцям Ерве Ренара дещо не пощастило в першому таймі, коли свої моменти могли втілити в голи Хакім Зійех і Нордін Амрабат. Граючи за схемою 3-4-3, наша збірна зуміла нав'язати українцям свій футбол і запобігла реалізації їх сценарію. Проте, можна поскаржитися на те, що не вистачило забитих м'ячів», - зазначає газета.

Видання Maroc Soir стверджує, що збірна Марокко рухається в правильному напрямку і повинна підійти до ЧС-2018 в оптимальній формі.

«Матч зі збірною України показав, що наші гравці ще не готові на 100%. Проте, рівень гри, який продемонстрували підопічні Ерве Ренара вселяє оптимізм. Ця нічия - хороший заділ в підготовці до матчів світової першості. Будемо сподіватися, що і майбутні матчі зі Словаччиною та Естонією наша збірна використає настільки ж продуктивно і вийде на пік форми до середини червня», - пише марокканський таблоїд.