Проблема Зінченка, феєрія «Коно» і «Ярмоли» - три думки про матч України та Албанії

Збірна України 3 Червня, 19:28 571
Проблема Зінченка, феєрія «Коно» і «Ярмоли» - три думки про матч України та Албанії
Сьогодні в Евіані завершився товариський поєдинок збірних України та Албанії (4:1).

Проблема Зінченка. Все ж таки те, що український півзахисник Олександр Зінченко змушений грати в «Манчестер Сіті» на лівому фланзі захисту дається взнаки. Впродовж матчу гострих епізодів за участю талановитого українця було обмаль. Складається враження, що вся гра Зінченка зводиться до того, щоб відновити навики півзахисника. Як говорив сам футболіст, він залишився незадоволеним своєю грою в матчі з Марокко і обіцяв виправитися. Чесно кажучи і в матчі з Албанією не вразив. Звісно футболіст традиційно виконує великий об'єм роботи, але справжньої гостроти від нього мало.

Гра Ярмоленка і Коноплянки. Вже можна стверджувати, що Андрій Ярмоленко остаточно позбувся наслідків важкої травми через яку пропустив кінцівку сезону. Два голи, постійне загострення і нестандартні рішення під час розвитку атак - ми поволі бачимо «старого-доброго» Ярмоленка. Доволі продуктивним був і Коноплянка. Саме він задавав швидкість в розвитку українських атак. І важливо, що при дефіциті в збірній нападників-голеадорів, саме наші лідери відзначаються результативними ударами.

Остання репетиція. Матч з Албанією і Марокко - останні перед осінніми поєдинками Ліги націй. Можна підсумувати, що насправді є чимало позитиву у грі команди Шевченка. В нас добре діють швидкі фланги. Є хороший підбір і вибір виконавців в центр півзахисту. Зважаючи на дебютні ігри Бурди, можна не надто переживати і за центр захисту. Єдине що справді турбує, то це холостий хід наших нападників... Час форвардам братися за голову.