Герой футбольного дня. Андрій Ярмоленко. Статистика голів за збірну України

Збірна України 4 Червня, 12:44 981
Герой футбольного дня. Андрій Ярмоленко. Статистика голів за збірну України
Андрій Ярмоленко наблизився до рекорду Шевченка.

Матч проти збірної Албанії виявився дуже продуктивним для лідерів української команди. Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка відзначилися дублем, зміцнивши свої позиції в списку бомбардирів збірної України всіх часів.

Так, Євгену дубль допоміг відірватися від Сергія Реброва і одноосібно обійняти третю сходинку списку. У активі Коноплянки – 17 голів. Ярмоленко як був, так і залишається другим, але зміцнив претензії дотягнутися до рекорду Андрія Шевченка. Нині футболіста дортмундської «Боруссії» від бомбардирського показника Шевченка відділяють тринадцять голів.

35 – доволі примітний показник результативності. Досягнути такої величини (від моменту першого забитого за збірну голу) Ярмоленкові вдалося протягом дев'яти років. Це був лише другий дубль за збірну в кар'єрі Андрія, який зробив збірну Албанії одним з трьох «найулюбленіших» суперників Ярмоленка у футболці національної команди.

Крім Албанії, більше одного м'яча Ярмоленко забивав у ворота Люксембургу (три голи), Туреччини, Словенії, Косова, Андорри та Польщі (по два голи).

Албанія – шоста збірна, якій Андрій забивав у двох різних матчах.

Суперники, яким Ярмоленко забивав у футболці збірної України

  • Албанія, Люксембург, Туреччина – по 3
  • Словенія, Косово, Андорра, Польща – по 2
  • Швейцарія, Уругвай, Болгарія, Німеччина, Ізраїль, Естонія, Норвегія, Молдова, Сан-Марино, Франція, США, Латвія, Білорусь, Уельс, Румунія, Ісландія, Сербія, Словаччина – по 1