Олег Саленко: «Після перерви, в матчі із албанцями, можна було випускати навіть мене»

Збірна України 4 Червня, 19:56 707
Олег Саленко: «Після перерви, в матчі із албанцями, можна було випускати навіть мене»
Колишній форвард київського «Динамо» поділився із 1927.kiev.ua враженнями від товариських матчів збірної України проти Марокко та Албанії.

— Перший тайм грали на півтону, було нудно, спокійно забивали. Після першої половини матчу стало ясно, що албанцям і нашим вже нічого не потрібно. Всі голи забивалися «на одній нозі». Для Шевченка матчі проти Марокко та Албанії — хороша можливість зібрати команду і подивитися, хто в якій формі. Звісно, хотілося б побачити більше молоді в дії.

— Після першого тайму очікували побачити дебютантів?

— Очікував, що дебютує Шабанов. Хоч відчув би, що це таке - грати за національну команду. По грі, після перерви, можна було випускати кого завгодно. Навіть мене. Албанці у відпустці вже були, подумки, як я зрозумів. Наші гравці основи теж своє вже сказали в цьому протистоянні - можна було б подивитися на молодь, яка має бажання себе проявити. Можна було б подивитися і на Лук'янчука.

Взагалі, було б цікаво побачити два різних склади в цих товариських матчах. Перший матч був набагато цікавішим - суперник готувався чемпіонату світу. А другий матч був чисто тренувальним. Якби гра проти Албанії пройшла без Ярмоленка та Коноплянки - ніхто б не образився.

— Зінченко після матчу із Марокко відзначав, що йому не сподобалася його гра. В грі із албанцями не вдалося виправитися?

Вимоги в «Манчестер Сіті» і збірній для нього різні. У збірній від нього вимагають брати на себе лідерські,а це вже важче робити. Поки що, це в нього не виходить. Подивимось, як буде далі.

— По цих матчах можна сказати, що питання центральних захисників вирішене?

— Думаю, що з приводу цієї теми ми можемо не переживати. Головне, щоб Бурда мав практику в «Динамо». Без цього ніяк.

— Наступна гра буде восени в рамках Ліги націй, де нашими суперниками є Чехія і Словаччина. Як оціните шанси нашої збірної?

— Наші суперники - не збірні топ-рівня. З ними потрібно награвати склад і грати. Шанси завжди є. Перед відпусткою ми побачили стан нашої команди, приблизно, хто в якій формі. Такі товариські матчі були необхідністю перед великою перервою. Далі буде підготовка з командами до сезону - побачимо, можливо, хтось із молоді ще буде підключений до національної команди. Є ще перспективні хлопці і в новачків УПЛ. «Кістяк» команди є, а далі можна буде викликати тих, хто набрав кращу форму по ходу сезону. Ну і якось вирішувати проблему із нападниками.

Розмовляв Микола Тимощук