В УПЛ не виключають повернення до формату з 16 команд

Футбол України 5 Червня, 17:43 313
В УПЛ не виключають повернення до формату з 16 команд
Віце-президент Української Прем'єр-ліги Маркіян Ключківський не виключає, що кількість команд в елітному дивізіоні чемпіонату України може знову збільшитися до 16, та наразі жодної ясності в цьому питанні немає.
«Сьогодні в регламенті, який затвердила Прем'єр-ліга, окремим додатком винесені положення, які регламентують механізм розширення УПЛ до 16 команд. Виходячи з того, що Перша ліга на сьогоднішній день, скажімо так, достатньо іменита за складом, ми повинні бути до цього готові.

Та це рішення не можуть прийняти лише клуби, для цього потрібна участь Федерації футболу України. Ми поставили собі відмітку, щоб таке рішення було прийнято, якщо воно буде прийнято, якомога раніше, не пізніше зимового міжсезоння. Власне, для такої ситуації до нашого регламенту і додані перехідні положення.

Це потрібно зробити заздалегідь, щоб можна було підготувати належним чином телевізійний пул. Іншими словами, ми маємо знати, чи продаємо змагання з 12 командами, чи з 16. Від цього залежить кількість ігрових кіл, і кількість матчів кожного тижня. Комерційний інтерес до окремих матчів є більшим, наприклад, до матчів Динамо і Шахтаря. А цих матчів при 16 командах стане 2 замість 4-х.

Я не готовий зараз говорити і навіть не знаю, чи буде прийнято таке рішення. Можливо і ні. Але якщо воно буде прийнято, то має бути прийнято заздалегідь», – зазначив Маркіян Ключківський на прес-конференції керівництва УПЛ.