Україна замість Росії: Гай Річі зняв відео до ЧС-2018 на київських Березняках

Світовий футбол 8 Червня, 18:48 1917
Україна замість Росії: Гай Річі зняв відео до ЧС-2018 на київських Березняках
Черговий ролик до чемпіонату світу в Росії знімали в Києві.

Як ми повідомляли раніше, британський режисер Гай Річі зняв для бренду навушників Beats by Dre рекламний міні-фільм зі світовими зірками футболу в головних ролях.

Ролик починається з епізоду, в якому юний футболіст з Росії зустрічає у дворі компанію гопників. Далі глядача знайомлять з життєвими історіями відомих футболістів, серед яких Неймар, Месут Озіл, Гаррі Кейн, Бенжамен Менді.

Насправді зйомки частини ролика, де події нібито розгортаються в Росії, проходили в Києві. Гай Річі особисто приїжджав в Україну в другій половині квітня (за інформацією DTF Magazine, він перебував у Києві близько двох тижнів). Також на початку відео помітно, що на холодильнику висять магніти «З Днем закоханих» і «Слов'яночка», а в деяких кадрах на автомобілях - українські номери.


Нагадаємо, що раніше рекламу до чемпіонату світу, фінальна частина якого пройде в Росії з 14 червня по 15 липня, представила німецька авіакомпанія Lufthansa. У ній, наприклад, німецькі вболівальники розповідають про «затишні куточки Росії», перебуваючи на Русанівській набережній у Києві. Пізніше компанія видалила ці відео.