Ярмоленко та Коноплянка розпочнуть підготовку до нового сезону на початку липня

Футбол України 10 Червня, 21:12 823
Ярмоленко та Коноплянка розпочнуть підготовку до нового сезону на початку липня
«Шальке» поїде готуватися до сезону-2018/2019 до Китаю, а дортмундська «Боруссія» вирушить до США.

Офіційні сайти німецьких «Шальке» та дортмундської «Боруссії» опублікували попередні програми підготовки команд до нового сезону.

Китайський вояж Коноплянки

На Євгена Коноплянку та його партнерів по «Шальке» головний тренер команди Доменіко Тедеско чекає у клубі вже 1 липня (звісно, це не стосується футболістів, які братимуть участь у чемпіонаті світу). Уже наступного дня гельзенкірхенці мають відбути на 10-денний збір до Китаю, де заплановано одразу два контрольні поєдинки.

Топ-суперники для Ярмоленка

Футболісти дортмундської «Боруссії» разом із Андрієм Ярмоленком мають зібратися під орудою свого нового керманича 2 липня. Так само, як і в «Шальке», виняток буде зроблено для учасників ЧС-2018.

13 липня у Відні команда проведе перший контрольний поєдинок. Суперником буде місцева «Аустрія». 18 липня «Боруссія» вирушить до США, де пробуде до 26-го числа. 20-го команда Ярмоленка зіграє з «Манчестер Сіті», 22-го — з «Ліверпулем», а 25-го — з «Бенфікою».

Розпочнуть сезон з Кубку

Додамо, що офіційно сезон-2018/2019 для «Шальке» й «Боруссії» розпочнеться матчами першого раунду Кубку Німеччини (17—20 серпня). Суперником Коноплянки стане представник четвертого німецького дивізіону «Швайфурт», а опонентом Ярмоленка — команда Другої бундесліги «Гройтер Фюрт».