Інтрига Мундіалю: хто отримає «Золоту бутсу» в 2018 році? Відповідає Олег Саленко - найкращий бомбардир ЧС-1994

Світовий футбол 14 Червня, 13:58 1393
Інтрига Мундіалю: хто отримає «Золоту бутсу» в 2018 році? Відповідає Олег Саленко - найкращий бомбардир ЧС-1994
Згідно з прогнозом Олега Саленка, щоб отримати «Золоту бутсу» цього року досить буде забити сім м'ячів.
«Думаю, семи голів повинно вистачити, щоб цього разу стати найкращим бомбардиром Чемпіонату світу. Але хто це буде вгадати складніше, ніж переможця турніру. Так, є фаворити, Мессі, Неймар, Роналду... але хто ставив чотири роки тому на Хамеса Родрігеса? Зараз цілком може вистрілити Луїс Суарес. Думаю, нас сильно здивують молоді футболісти, імена яких до цього ми рідко чули. Такі таланти є, наприклад, в Бразилії. Для них Чемпіонат світу - величезний шанс. До того ж, зараз чистих форвардів не так багато, забиває вся команда і це додає інтриги. Мессі в «Барселоні» вільний художник, а в збірній Аргентини у нього роботи набагато більше. Тому і менше забиває, ніж в клубі», - розповів Олег Саленко.

Прогноз Олега Саленко багато в чому збігається з котируваннями букмекерів. Так, на майбутньому Чемпіонаті світу Parimatch в якості фаворитів виділяє таких топ-футболістів, як Мессі, Неймара і Роналду. У Лео, звичайно, не найкращий показник за збірну на мундіалях (п'ять голів на трьох турніру, стільки Саленко відвантажив Камеруну в одному матчі на ЧС-1994), але зараз ставки на нього приймаються з найнижчим коефіцієнтом - 10,0. Аргентинець буквально витягнув свою команду на Чемпіонат світу після провального старту у відборі.

Цей сезон за «Барселону» він завершив теж вражаюче, другий раз поспіль взявши «Золоту бутсу» найкращого бомбардира національних чемпіонатів Європи. До речі, на його найближчого переслідувача в цій гонці бомбардирів єгиптянина Мохамеда Салаха ставки приймаються з коефіцієнтом 55,0.

Загалом, від Мессі вже точно можна очікувати більше, ніж від Неймара, який відновився після травми лише напередодні мундіалю. Але букмекери все одно в нього вірять і дають йому коефіцієнт 11,0. Навіть у Кріштіану Роналду, найкращого бомбардира Ліги чемпіонів, коефіцієнт більше - 12,0.