«Ми - вже чемпіони світу!» Реакція на скандал у збірній Іспанії

Світовий футбол 14 Червня, 17:28 1102
«Ми - вже чемпіони світу!» Реакція на скандал у збірній Іспанії Фото: marca.com
За добу до початку ЧС-2018 і два дні до свого першого матчу на турнірі, в збірній Іспанії змінився головний тренер

Вчора керівник Федерації футболу Іспанії на прес-конференції оголосив про відставку головного тренера збірної Лопетегі. Через деякий час призначили нового рульового, який і буде керувати командою на ЧС-2018.

Футбольний світ по-різному відреагував на скандал, але більшість зацікавлених осіб зійшлися на думці, що Хулен Лопетегі і «Реал» не залишили вибору.


Хаві (колишній капітан збірної Іспанії): «Хулен Лопетегі прийняв несвоєчасне рішення. Поспішне і несподіване. Думаю, Рубіалес все зробив правильно. Збірна - вище будь-яких інтересів окремих людей. Не хочу коментувати позицію в цьому скандалі Реала, але як колишній футболіст, повністю підтримую рішення нашої Федерації».

Сантьяго Каньїсарес (колишній воротар збірної Іспанії): «Ніяких сумнівів - Федерація зберегла честь і гідність збірної Іспанії! З одного боку, я можу зрозуміти мотиви Хулена Лопетегі, але не здивований його звільненням. Рубіалес не прогнувся і вчинив правильно!»

Хуаніто (колишній захисник збірної Іспанії): «Рубіалес прийняв ідеальне рішення. Збірна - понад усе. Ми можемо не виграти чемпіонат планети, але в плані гідності ми - вже чемпіони світу».

Замість постскриптума. Хулен Лопетегі вже прилетів до Мадрида.

фото marca.com

За даними Marca, якщо фахівець буде не проти, Реал уже сьогодні ввечері представить Хулена в якості свого головного тренера.