Як Павелко став легендою українського футболу

Футбол України 17 Червня, 16:00 1320
Як Павелко став легендою українського футболу | 19-27
Разом із віце-президентом ФФУ Собуцьким.

Вчора ветеранська збірна України на «Арені Львів» зіграла товарняк проти своїх колег із Грузії. Наша команда перемогла 3:1.

У зустрічі була гучна вивіска - «Матч легенд футболу». І тому незрозуміло, яким чином в складі виявився президент ФФУ Андрій Павелко. Ще більше незрозуміло, чому саме він вийшов на поле з капітанською пов'язкою.

Але якщо Павелко відіграв лише кілька хвилин першого тайму, то віце-президент ФФУ Олег Собуцький награвся досхочу, і навіть у другому таймі забив гол. Крім того, трибуни стадіону були повністю забиті атрибутикою його «Агробізнесу». Собуцький, до слова, спонсор ветеранської збірної.

За збірну легенд футболу Грузії теж грав президент федерації футболу. Це Леван Кобіашвілі - за свою кар'єру він зіграв більше 300 матчів у бундеслізі.