Зі знаком плюс, можна відзначити поєдинок Франція – Австралія, в якому аргентинець Андрес Кунья відсудив на пристойному рівні, а також Аргентина – Ісландія: польський арбітр Шимон Марціняк не зіпсував враження своєю роботою, хоча гра для суддівства була досить складною.
Німеччина – Мексика 0:1
До іранського арбітру Аліреза Фагані є претензії по моменту на 69-й хвилині, коли німецький гравець Хуммельс у штрафному майданчику завалив руками мексиканського нападника Чічаріто. Але цей момент арбітр залишив без уваги. І чомусь не прийшла йому на допомогу система VAR. Добре, що в підсумку мексиканці перемогли, тим самим вирівнявши помилку арбітра.
Було дві помилки з боку мексиканського арбітра Сесара Рамоса. Перший момент стався на 50-й хвилині, коли швейцарці забили м'яч, після того як нападник Цубер двома руками штовхнув у спину бразильця Міранду. Арбітр зобов'язаний був не зараховувати цей гол. Бразильські гравці просили його вдатися до допомоги VAR, але їх апеляції залишилася без уваги. І знову питання до нової системи: чому не втрутилися відео асистенти, щоб виправити ситуацію?
Другий неприємний момент для арбітра стався на 73-й хвилині, коли захисник у штрафному прихопив руками бразильця Жезуса, після чого останній вирвався з обіймів і впав. Це порушення, яке карається 11-метровим ударом. Ні арбітр, ні VAR ніяк не відреагували на це падіння. А момент схожий на той, який стався у матчі Хорватія – Нігерія, коли Манджукіча точно також прихопили руками, але там арбітр Сандро Річчі з Бразилії вказав на точку, не вдаючись до будь-якої допомоги.
Швеція – Південна Корея 1:0
На 63-й хвилині сальвадорський арбітр Хоель Агілар з великою паузою, але все-таки справедливо призначив 11-метровий удар у ворота корейців, після підказки відео асистентів. Правда трохи дивує те, що він знаходився поруч і повинен був все чітко бачити і прийняти рішення самостійно.
Туніс – Англія 1:2
Колумбійський арбітр Вільмар Рольдан правильно прийняв рішення проставити пенальті у ворота англійців. Але у нього було ще два моменти на 36-й і 51-й хвилинах, в яких він мав би вказати на точку і в обох випадках вже у ворота збірної Тунісу. У двох випадку були явні затримки руками з боку туніських захисників. Можна припустити, що арбітр у великому скупченні гравців не бачив ці затримки, але де ж VAR? Два не призначених пенальті. Однак, до великого щастя арбітра його виручила збірна Англії, забивши два м'ячі.
Хочеш допомогти ЗСУ 🇺🇦?
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!