Циганков і Шапаренко втретє поспіль визнані найкращими молодими гравцями УПЛ

Динамо Київ 20 Червня, 12:29 1051
Циганков і Шапаренко втретє поспіль визнані найкращими молодими гравцями УПЛ
Найкращим футболістом України вікової категорії U-21 визнаний Віктор Циганков із «Динамо» - він втретє навесні 2018-го називався гравцем місяця в країні серед представників 1997-1998 років народження.

Цього разу перемога Циганкова була найменш переконливою. Так, він потрапив в 103 анкети з 117-ти, які цього разу були прийняті до розгляду. Але в сумі півзахисник Динамо набрав тільки 245 балів. У березні було 268, в квітні - 303.

Напевно, справа в тому, що велику порцію уваги фахівців (нагадаємо, що проект Золотий Талант запрошує до голосування тренерів, відомих у минулому футболістів, експертів і профільних журналістів) в травні отримали конкуренти Циганкова - його одноклубник Микола Шапаренко та Мар'ян Швед із Карпат.

Шапаренко втретє поспіль в 2018-му займає друге місце слідом за Циганковим у щомісячних опитуваннях і в травні навіть спорудив мінімальне відставання від більш досвідченого партнера по Динамо - 54 бали (в березні було 66, в квітні - 175). А ось Швед поступово рухається вперед і змінив своє четверте місце в березні та квітні на третє.

Причому його динаміка набору балів виглядає переконливо: 51 - в березні, 100 - в квітні, 108 - в травні.

Під напором Шведа відкотився на четверту сходинку рейтингу ще один представник столичного клубу - Володимир Шепелєв.

.