Сергій Рафаїлов: «Рішення про технічну поразку «Динамо» було прийнято на догоду чиїмось інтересам»

Динамо Київ 20 Червня, 13:48 2148
Сергій Рафаїлов: «Рішення про технічну поразку «Динамо» було прийнято на догоду чиїмось інтересам»
Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов - про атестацію стадіону «Маріуполя» на матчі Ліги Європи та неявку «Динамо» на гру в прифронтове місто.
«Мені здавалося, що у зв'язку із завершенням чемпіонату України 17/18, тема неявки «Динамо» в Маріуполь закрита. Але ні. Тому хочу висловити свою думку.

Але перш ось про що. На сьогодні у нас є реальна можливість бачити український клуб у фіналі Ліги Європи. Для цього «Маріуполю» необхідно заявити свій стадіон, який, як ми знаємо, відповідає всім і всьому, на матчі ЛЄ. Дуже видному бізнесменові, а за сумісництвом президенту міської федерації футболу, всіх хто не захоче їхати до Маріуполя, обізвати трусами. Головному креативщику клубу вивісити з десяток банерів на цю тему. І все, шлях до фіналу відкритий.

Хочу задати питання, чому хорвату з «Динамо» Київ безпечно їхати до Маріуполя, а хорвату з «Динамо» Загреб - небезпечно. Звичайно, в цій ситуації наші футбольні керівники повинні були знайти інший вихід і він був. Але на догоду чиїмось інтересам було прийняте рішення про поразку «Динамо». Тому суперечки про те, хто справжній чемпіон, і тривають», - написав Рафаїлов на своїй сторінці у Facebook.