​Йожеф Сабо: «Поки що мої слова по Калітвінцеву збуваються…»

Динамо Київ 21 Червня, 09:54 4729
​Йожеф Сабо: «Поки що мої слова по Калітвінцеву збуваються…»
Колишній тренер київського «Динамо», футбольний експерт Йожеф Сабо в інтерв’ю 1927.kiev.ua оцінив трансферну політику «Динамо» в літнє міжсезоння.

— «Динамо» надіється на свою молодь. Президент клубу і тренерський склад говорили, що є багато талановитих молодих гравців, які додають у грі. Тому «біло-сині» й не дуже сильно підсилюються цього літа, на відміну від того ж «Шахтаря». Будемо дивитися, як ростиме динамівська молодь.

— Як оціните можливе підписання Папа Гуйє?

— Чесно кажучи, я його дуже поважаю. Дай Бог, щоб він заграв. Я можу йому тільки побажати удачі і щоб він чим швидше набрав свою оптимальну форму. Якщо Папа заграє, то таке підписання я тільки вітатиму. Якщо в тренувальному процесі головний тренер буде бачити, що Гуйє сильніший за конкурентів по позиції – він потраплятиме в склад.

— Можна вважати, що із підписанням Бойка буде закрите питання основного голкіпера?

— Головне, щоб Денис заспокоївся. Він ще має рости, як воротар. Бойко довгий час не грав, переходив із команди в команду. Потім перейшов у «Динамо», було відчутне хвилювання. Можливо, він заспокоїться і з’явиться стабільна надійність. Денис – досвідчений хлопець і, якщо його викупляють, – значить тепер він голкіпер номер один в «Динамо».

— Які шанси у Калітвінцева та Андрієвського залишитися в «Динамо»?

— Я надіявся, що Калітвінцев виросте хорошим футболістом. На жаль, його перенавантажили. В свій час, коли молодого Владислава запрошували то до однієї збірної, то до іншої – він практично не тренувався. Я говорив його батькові: «Юра, дивися, бо його заганяють! Підуть травми і хлопець пропаде». Поки що мої слова збуваються, бо стільки травм, скільки хлопець отримує – це забагато. Але дай Бог, щоб він отримав довіру та заграв. Тим більше, Юрій Калітвінцев був класним футболістом, мозговитим і з хорошою технікою.

Щодо Андрієвського, то він теж хороший гравець, щось є в ньому, але ці всі переїзди із однієї команди в іншу псують. Олександр повинен вирости, а для цього потрібно заспокоїтися і мати систематичний тренувальний процес. Ну і він сам повинен цього хотіти. На жаль, наша молодь часто отримує якусь зарплату і вважає, що на цьому все. Не все! Тут потрібно рости і хотіти все більшого і більшого.

Розмовляв Микола Тимощук