Букмекери: Німеччина більше не головний фаворит чемпіонату світу

Світовий футбол 21 Червня, 18:22 1202
Букмекери: Німеччина більше не головний фаворит чемпіонату світу
Непереконливий старт більшості грандів змусив букмекерів переглянути котирування на переможця мундіалю.

У першому турі групового етапу чемпіонату світу було чимало сенсацій, через які аналітики Parimatch переглянули шанси команд-фаворитів на тріумф. Наприклад, тепер головний претендент на перемогу в турнірі – Бразилія. Сьогодні коефіцієнт на «Пентакампеонів» – 4,75 (ймовірність події – 21%), а був – 6,0 (17%).

Втратила лідерство за котируваннями Німеччина, ставки на команду Йоахіма Льова приймаються вже з коефіцієнтом 8,5 (12%), тоді як до старту чемпіонату світу були 5,5 (18%). І це навіть не друге місце, воно зараз у іспанців – 5,5 (було – 8,0, 13%). За «Червоною фурією» йде Франція – 7,0 (було – 6,5) і лише потім німці. А ось на п’яте місце вирвалася Бельгія – 9,0 (було – 12,0), вона потіснила Аргентину – 12,0 (було – 9,0).

Поки команди не радують уболівальників великою кількістю голів, мабуть, не хочуть розкривати всі карти завчасно. Так, в перших 16-ти матчах найпопулярніший рахунок був 1:0 (шість разів), причому практично всі перемоги були «в суху» (9 з 13). На другому місці рахунок 2:1 (чотири рази). В цілому, учасники чемпіонату світу дуже неохоче йдуть на «мирові», всього в трьох випадках справа завершилася нічиєю. І в кожному випадку не пощастило комусь із фаворитів турніру.

З 38 м’ячів більшість були забиті в другому таймі – 23. При цьому перший тур видався багатим на автоголи (їх було відразу чотири) і пенальті. Арбітри сім разів призначали одинадцятиметрові удари, правда, реалізувати їх футболістам вдалося тільки тричі. Червону картку в першому турі арбітр показував лише раз, зате вистачало жовтих – 50. Їх не було лише в матчі Аргентина – Ісландія.