Юрій Вернидуб: «Не сумніваюся, що Лунін із часом зможе закріпитися в «Реалі»

Футбол України 24 Червня, 11:29 979
Юрій Вернидуб: «Не сумніваюся, що Лунін із часом зможе закріпитися в «Реалі»
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував підписання голкіпером Андрієм Луніним контракту з «Реалом».
«Андрій заслуговував увагу, можна навіть сказати, великих клубів. Було ясно, що його перехід - лише справа часу. Для мене як тренера і клубу, в цілому, відхід Луніна - це втрата. Однак і плюс, одночасно. Пішов він без перебільшення у великий клуб світу», - цитує Вернидуба Sport Arena.

«У Андрія є величезний потенціал і найсильніший внутрішній стрижень. Якщо зважити на те, як він працював в Зорі, то в перспективі йому під силу досягти багато чого. Єдине: йому, напевно, буде потрібен час. Але в те, що він із часом зможе закріпитися в Реалі, я не сумніваюся. Для цього Андрію буде необхідна ігрова практика».

«Упевнений, Реал, якщо буде віддавати його в оренду, то теж виключно в досить серйозний клуб. А значить, варто сподіватися на те, що у нього буде хороша ігрова практика. Втім, зараз в Реалі новий тренер. Можливо, Андрій пройде збори з основним складом, отримає шанс проявити себе і їм відразу ж сповна скористається. А чому б і ні?».

«Оренда Луніна Зорею? Ні. Зізнаюся чесно, спочатку в переговорах з іншими клубами такий варіант розглядався. Наприклад, з Реал Сосьєдадом. Вони готові були його купити та віддати нам в оренду на рік, але там і сума трансферу була в 4-5 разів менше».

«Думаю, те, що Андрій відразу ж пішов у Реал - це краще і для нього, і для нашого клубу. Він отримав великий шанс, а клуб - підтвердження того, що з нього можна йти на підвищення».