Ультрас «Ворскли»: «Ходжу біля стадіону «Ворскли», але якоїсь роботи поки не бачу - обіцянки-цяцянки»

Футбол України 25 Червня, 21:51 831
Ультрас «Ворскли»: «Ходжу біля стадіону «Ворскли», але якоїсь роботи поки не бачу - обіцянки-цяцянки»
Після спарингу «Ворскли» з «Дніпром-1» (0:0) вболівальники, які приїхали підтримати команду на заміську базу, мали змогу поговорити з президентом полтавського клубу Романом Черняком на тему підготовки до матчів Ліги Європи.
- На якісь конкретні питання ми почули відповіді про якусь там італійську фірму, і про турнікети. Нічого конкретного. Ось, як ми дізналися, що проходимо у груповий етап Ліги Європи, то я щодня ходжу біля стадіону, але якоїсь роботи поки не бачу. Обіцянки-цяцянки, - цитує Олександра Ананченко - представника ультрас ФК «Ворскла» сайт телеканалу Лтава.

Президент ФК «Ворскла», в свою чергу, зазначив, що все йде за планом.

- Ми зробимо все, для того, щоб еврокубки проходили в Полтаві. Уже вкладені чималі кошти, закуплені турнікети, закуплені освітлювальні прибори. Із наступного тижня мінімум три бригади займатимуться різними видами робіт. Цікаві еврокубки тільки у Полтаві, і ми все для цього робимо, - розповів Роман Черняк.

Також джерело нагадує, що з міського бюджету на реконструкцію арени імені Бутовського виділили 2,5 мільйони гривень. Наступний спаринг «Ворскла» вже проведе на зборах в Словенії.