Юрій Вернидуб: «Фаупала, Сілас і Феліпе будуть покарані. Мабуть, вони занадто багаті футболісти, раз дозволяють собі таке»

Світовий футбол 26 Червня, 14:38 5119
Юрій Вернидуб: «Фаупала, Сілас і Феліпе будуть покарані. Мабуть, вони занадто багаті футболісти, раз дозволяють собі таке»
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб про минулий товариському матчі з «Маріуполем»:

- Ми провели хороший тиждень. Завзято тренувалися. Перші кілька днів працювали в одноразовому, потім три дні в дворазовому режимі. Дали хороше силове навантаження хлопцям в тренажерному залі. Плюс, два останніх дні було по одному тренуванню, а вчора була гра.

Навіть після гри, в якій футболісти провели по тайму, вони допрацьовували в спрінтовій роботі. Це робиться для того, щоб гравці отримали адекватні навантаження і їх стан наблизився до того, який би дорівнював двом проведеним таймам. Якщо говорити по грі, то перший тайм сподобався мені менше, ніж другий. Друга половина зустрічі була більш цільною, були моменти. Хоча і в першому таймі гра була рівною. Хочу подякувати «Маріуполю» за те, що вони приїхали і провели спаринг з нами. Думаю, їм теж ця гра піде на користь. Особливо, зважаючи на те, що вони починають виступи в Лізі Європи раніше нас.

Поки все одно щось говорити рано. Відпрацювали поки тільки вісім днів. Головне, що всі здорові.

- Ви постійно впроваджуєте нововведення в тренувальний процес і розвиваєтеся.

- Футбол не стоїть на місці. Будемо подібну роботу проводити постійно для того, щоб всі хлопці були в однаковому функціональному стані. Плюс, добре те, що в майбутньому сезоні дубль буде грати на день пізніше основного складу. Є можливість віддати зіграти за U-21 тих, хто не проведе матч в першій команді. Будемо думати і рухатися вперед. Потрібно щось міняти, прогресувати. Потрібно рости мені як тренеру, так і тренерському штабу, і гравцям.

- Багато питань щодо Давида Фаупали. Де він?

- Він повинен бути сьогодні. Можу сказати точно: він буде покараний. Те, що Давида не було - це його проблеми. Так само будуть покарані і два бразильця Сілас і Луїс Феліпе, які запізнилися на чотири дні. Ми всі перебуваємо в рівних умовах. Нехай встигають вирішувати свої проблеми раніше. Мабуть, вони занадто багаті футболісти, раз дозволяють собі таке.