Три сумні факти про ганебний виліт збірної Німеччини з ЧС-2018

Світовий футбол 28 Червня, 11:23 1033
Три сумні факти про ганебний виліт збірної Німеччини з ЧС-2018
Збірна Німеччини повторила долю трьох попередніх чемпіонів світу і вперше в своїй історії не вийшла з групи на мундіалі.

Вчора на ЧС-2018 відбулася поки головна сенсація турніру. Додому вирушили діючі чемпіони світу - збірна Німеччини. Дзвінкий провал ознаменувався відразу трьома очевидними, але дуже красномовними фактами, пише zbirna.com.

Факт перший. Чорна мітка європейського короля планети

Бундестім став четвертим поспіль чинним чемпіоном світу з Європи, який покинув мундіаль вже після групового турніру. До німців так лажанули франузи в 2002-му, італійці в 2010-му і іспанці в 2014-му.

Факт другий. Перервалася «серія четвірки»

Збірна Німеччини вперше в своїй історії не пройшла груповий раунд чемпіонату світу. Подібна схема з'явилася на мундіалях в 1954 році. З того часу бундестім незмінно проходив далі. Чотири рази німці вигравали турнір. По стільки ж разів вони поступалися в фіналі, півфіналі і вилітали в чвертьфіналі.

Факт третій. А чи могло бути інакше?

У календарному 2018 році збірна Німеччини провела в цілому сім поєдинків. Було здобуто лише дві перемоги. У товариському матчі бундестім обіграв Саудівську Аравія (2:1). А вже на ЧС-2018 на останніх секундах команда Льова виграла у Швеції (2:1).