Новачки «Динамо»: перше враження

Динамо Київ 29 Червня, 14:16 5041
Новачки «Динамо»: перше враження
Football.ua - про перші матчі у виконанні дебютантів киян.

Кияни тільки сьогодні полетіли на традиційний для себе в цю пору року австрійський збір, тому на днях зустріч з представником першої ліги «Колосом» з Ковалівки відбулася на клубній базі в Чапаївці.

У першому таймі на поле вийшло лише два потенційні дебютанти. Форвард Максим Дегтярьов до недавніх пір відзначався в «Полтаві» і навіть здобув з нею путівку в елітний дивізіон, після чого отримав шанс показати себе тренерському штабу «Динамо». За 45 хвилин, проведених на полі, у Максима особливо нічого не виходило. Так, був один епізод з неточним ударом головою, і на тому, мабуть, все. Не густо…


Куди більше питань викликали дії сенегальця Папи Гуйє. Саме екс-гравець «Металіста» зробив грубу помилку, в результаті якої Колос відкрив рахунок, та й надалі явно не створював враження непрохідною стіни.

По-перше, взаємодія з партнерами кульгало на обидві ноги, а, по-друге, надто багато дрібних і не дуже помилок скоїв 34-річний захисник. Єдиний позитив у діях сенегальця - непогані підключення на подачі кутового. Одне з них Папа особисто завершив неточним ударом:


У другому підключені він вдало скинув на Гармаша, удар якого прийшовся в поперечину:


Проте новачки, які вийшли на поле після перерви, порадували куди більше. Екс-гравець «Зірки» Дмитро Білоног відразу ж активно включився в гру, і цілком справедливо, що саме він став біля витоків зародження першого гола киян. Дмитро на правому фланзі почав атаку, результативно завершену Дмитром Хльобас.


Взяв участь Білоног і в другому, переможному голі «Динамо». Ось тільки ймовірність, що Дмитро залишиться в тренувальному таборі киян мізерно мала. Занадто вже висока конкуренція в клубі на його позиції ...

Головним героєм судилося стати самому зірковому, на даний момент, новачкову команди Олександра Хацкевича - бразильцеві Че Че. Хавбек витончено перевів м'яч з ноги на ногу, і ударом з лінії штрафного відкрив рахунок своїм голам на українській землі.


Бразилець і крім гола виділявся своєю активністю і вмінням знаходити оптимальні рішення. Так, в самому дебюті другого тайму Че Че вивів на ударну позицію Русина, але Назарія підвела влучність. Крім того, шостий номер «Динамо» і штрафні примудрявся заробляти, і взагалі в старанності йому відмовити важко. Втім, не будемо поспішати з висновками. Все ж тільки починається...