Світовий футбол 30 Червня, 20:47 1174
«Астана» Григорчука в драматичному матчі з вісьмома м'ячами вирвала перемогу над «Ордабаси» | 19-27
Чинний чемпіон і лідер казахстанської Прем'єр-ліги «Астана» у стартовому матчі 16-го туру з «Ордабаси» порадувала своїх і чужих уболівальників результативним футболом - 5:3, причому вольову перемогу команда Романа Григорчука вирвала на останніх хвилинах гри.

Вже на початку матчу «Астані» довелося проявляти волю до перемоги. На сьомій хвилині Марін Анічич в своїй штрафній завалив Івана Нагаєва, і пенальті чітко реалізував Абдуллай Діакате. Трохи пізніше гості могли подвоїти перевагу, але після виходу один на один із воротарем Тунгишбаева, Постніков зумів вибити м'яч, що летить у порожні ворота. Все змінилося за три хвилини зусиллями Романа Муртазаєва. Спочатку він ударом головою зрівняв рахунок, а потім реалізував вихід один на один із Давидом Лорія. Незабаром Деспотовіч пробив у стійку, однак в кінцівці першої половини Дмитру Шомко після сольного проходу вдалося збільшити перевагу «Астани» - 3:1.

Другий тайм почався з атак столичного клубу, проте забивали гості. Спочатку Факундо Бертольо скоротив відставання до мінімуму, а потім з лінії штрафного відзначився Нікіта Бочаров. Уже в компенсований час ударом головою після кутового переможний забив Олексій Щоткін, а підсумок підвів Деспотовіч через ще пару доданих хвилин - 5:3.

«Астана» набрала 46 очок, що на 11-ть більше, ніж у «Кайрата», але у алматинської команди три гри в запасі. «Ордабаси» з 22 балами залишається на четвертій сходинці турнірної таблиці Прем'єр-ліги.