Денис Бойко: «Я повернувся до «Динамо» і для мене це дуже важливо»

Динамо Київ 2 Липня, 16:48 1241
Денис Бойко: «Я повернувся до «Динамо» і для мене це дуже важливо»
У розмові з клубними медіа голкіпер розповів про старт підготовки на тренувальному зборі в Австрії і конкуренцію, її особливості, на своїй позиції.

- Я повернувся до рідного клубу і для мене це дуже важливо. Я цього дуже хотів і слава Богу, що все склалося якомога краще, що я став футболістом «Динамо».

- Чим відрізняється підготовка голкіперів в Австрії від програми в Києві?

- У Києві ми більше втягувалися, а тут уже йде повноцінний збір. Плюс погодні умови і гірське повітря сприяють хорошій роботі. Зараз дійсно найважливіше - якісно підготуватися до нового сезону.

- Після тривалої паузи ти знову тренуєшся з Михайлом Михайловим - наставником голкіперів «Динамо». Його принципи та ставлення до тренувального процесу відрізняються від інших фахівців, із якими тобі доводилося працювати?

- У Михайла Леонідовича власна методика, яку він розробив і втілив у життя. І за цією методикою працює вже не одне покоління воротарів. Особисто я з ним працюю дуже давно, років із 11-12 у нас з ним раз на тиждень були індивідуальні тренування. Він багато пояснює, підказує і дає все, що потрібно для воротаря, щоб він ріс і розвивався.

- За багато років ти пройшов усі стадії росту і розвитку воротаря в «Динамо». Свого часу ти конкурував із Олександром Шовковським, а зараз ти - найстарший і найдосвідченіший із воротарів у першій команді. У чому різниця і які особливі моменти можна виділити?

- Ви маєте рацію, я пройшов багато щаблів, особливо коли був молодим воротарем. Напевно, з кожним роком стаєш досвідченіше, додаєш, вчишся чогось. Кожне тренування - це прогрес, і, незважаючи на вік і статус, ти повинен доводити, що ти найкращий, що гідний грати і демонструвати максимум своїх можливостей.