Притула емоційно роз’яснив показовий момент ЧС з футболу в Росії

Світовий футбол 2 Липня, 20:22 7316
Притула емоційно роз’яснив показовий момент ЧС з футболу в Росії
​Шоумен Сергій Притула висловив свою думку щодо того, чи доцільно переглядати матчі Чемпіонату світу з футболу 2018. Він зазначив, що чемпіонат не дивиться.

«Забагато лементу в стрічці щодо футболу. Дивитись чи не дивитись футбол? Мені якось по-барабану, дивитесь ви ЧС-2018 в рашці чи ні. Ваш вибір», – написав Притула у Facebook.

Він додав, що викреслив з друзів «хорошого чоловіка», який поїхав на чемпіонат в Росію. Також шоумен відзначив, що величезна когорта людей з його оточення футбол дивиться і назвав це «ділом панським».

Єдине, що мене харить з аргументів, які наводять любителі трансляцій з РФ, то це «спорт поза політикою». Ви серйозно?! Вам хто цю х*рню у вушко прошепотів? Відколи то спорт поза політикою?!
– обурився Притула.

Щодо спростування цього аргументу шоумен навів цілу низку прикладів з історії, які доводять протилежне.

Зокрема, він пригадав бойкот Олімпіаду 80-го року у Москві через введення Радянським союзом у 79-му військ в Афганістан та контр-бойкот Олімпіади у Лос-Анджелесі.

«А заголовок у російській спортивній газеті, напередодні протистояння збірних України та Росії, «Бей, Хохлов, спасай Россию» – це просто вдала спекуляція на прізвищі футболіста чи все ж, підтримка настроїв традиційно імперського ставлення до «меншого брата» у тамтешньому суспільстві?» – додав Притула.

Він наголосив, що спорт і політика – завжди йдуть лікоть-в-лікоть!

Спорт – це і є політика! Тому знайдіть якусь іншу аргументацію! Її я, можливо, зможу зрозуміти,
– підсумував шоумен.