Чи заразливий прекрасний приклад? Як японці прибрали після себе стадіон і роздягальню

Світовий футбол 3 Липня, 14:17 998
Чи заразливий прекрасний приклад? Як японці прибрали після себе стадіон і роздягальню
Поганий приклад - заразливий.

Чемпіонат світу як турнір славиться драматичними матчами з найнепередбачуванішими результатами, а іноді, вживаючи слово «героїзм», ми маємо на увазі зовсім не футболістів.

Наприклад, в цьому році великою увагою користувалися представники Японії - як члени делегації збірної, так і вболівальники, які приїхали її підтримати.

Соціальні мережі не залишили без уваги один цікавий факт, який супроводжував матчі національної збірної Японії протягом усього групового етапу: після зустрічей з Колумбією і Сенегалом японські фанати прибрали за собою на трибунах. Фото стали популярні в твітері.

У матчі 1/8-ї фіналу зі збірної Бельгії це повторилося, навіть попри болючу поразку 2:3 і виліт з турніру. Вболівальники знову навели після себе порядок на трибунах, а футболісти - в технічній зоні біля поля і в роздягальні, залишивши на прощання записку зі словом «Дякую». Тільки після цього представники збірної вирушили до преси.

Як виглядала роздягальня збірної Японії після матчу з Бельгією - на фото нижче.

Чи заразливий прекрасний приклад? Як японці прибрали після себе стадіон і роздягальню - изображение 1

Чи заразливий прекрасний приклад? Як японці прибрали після себе стадіон і роздягальню - изображение 2Чи заразливий прекрасний приклад? Як японці прибрали після себе стадіон і роздягальню - изображение 3